Третя дружина Дмитра Гордона зізналася, чому не взяла його прізвище

4 июля, 18:03
Шоу-бизнес
Третя дружина Дмитра Гордона зізналася, чому не взяла його прізвище © instagram.com/alesiabatsman

Відома українська журналістка родом із Харкова Олеся Бацман в інтерв'ю для ютуб-каналу ведучого Слави Дьоміна пояснила, чому не взяла прізвище свого знаменитого чоловіка Дмитра Гордона. Олеся заявила, що ніколи серйозно не замислювалася на цю тему. 

Читайте також: Бацман зізналася, як Гордон покликав її заміж і чи спілкується вона з його ексдружинами

Жінка зазначила, що їй подобається дівоче прізвище. Крім того, журналістка зізналася, що багатьох членів родини Бацман вже немає в живих і вона єдина, хто носить це прізвище. Представників роду залишилося лише троє — Алеся, її двоюрідна сестра, яка взяла прізвище чоловіка, та двоюрідний брат, який через давню образу на батька вирішив взяти прізвище мами.

«Мені подобається моє прізвище. Не те, щоб мені не подобалося Дімине. Я не відповідала сама собі на запитання. Зараз я покопаюся і скажу тобі. Тата немає, бабусі немає, дідуся немає, брата немає. У нас залишилися я, моя двоюрідна сестра і мій двоюрідний брат від брата мого тата. Сашко давно взяв прізвище своєї мами тому, що був ображений, вони розійшлися з татом його, моїм дядьком. Настя спочатку хотіла зберігати прізвище Бацман, але потім взяла прізвище чоловіка. Це як закінчення роду. Я звикла так, мені подобається. І я навіть не думаю про інше», — поділилась вона.

Раніше ми писали, що Єфросиніна розповіла, що Хромаєв хотів з нею розлучитися після її аварії.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают