Золотий глобус 2017: переможці (список оновлюється)

Дивись список переможців 74-ої премії Золотий глобус

Анна Іваненко
Анна Іваненко
журналістка
9 січня 2017, 06:04
Шоу-бізнес
Золотий глобус 2017: переможці  © instagram.com/goldenglobes

Просто зараз в Лос-Анджелесі проходить Золотий глобус — премія за заслуги в галузі кінематографу і телебачення. Редакція tochka.net активно стежить за онлайн-трансляцією події, тримаючи руку на пульсі. Нижче публікуємо список переможців.

Найкращий фільм — драма

Переможець: "Місячне сяйво" / Moonlight

Номінанти: "Будь-якою ціною" / Hell or High Water, "З міркувань совісті" / Hacksaw Ridge, "Лев" / Lion, "Манчестер біля моря" / Manchester by the Sea 

Найкращий фільм — комедія або мюзикл

Переможець: "Ла-Ла Ленд" / La La Land

Номінанти: "Дедпул" / Deadpool, "Жінки 20-го століття" / 20th Century Women,  "Сінг Стріт" / Sing Street, "Флоренс Фостер Дженкінс" / Florence Foster Jenkins.

Найкращий режисер

Переможець: Демієн Шазелл— "Ла-Ла Ленд"

Номінанти: Баррі Дженкінс — "Місячне сяйво", Мел Гібсон — "З міркувань совісті", Кеннет Лонерган — "Манчестер біля моря", Том Форд — "Нічні тварини"

Найкращий актор (драма)

Переможець: Кейсі Аффлек — "Манчестер біля моря" (за роль Лі Чендлера) 

Номінанти: Дензел Вашингтон — "Паркани" (за роль Троя Макссона), Ендрю Гарфілд — "З міркувань совісті" (за роль Дезмонда Досса), Джоел Едгертон — "Лавінг" (за роль Річарда Лавінга), Вігго Мортенсен — "Капітан Фантастік" (за роль Бена Кеша).

Найкраща акторка (драма)

Переможець: Ізабель Юппер — "Вона" (за роль Мішель Леблан)

Номінанти: Емі Адамс — "Прибуття" (за роль Луїз Бенкс), Рут Негга "Лавінг" (за роль Мілдред Лавінг), Наталі Портман — "Джекі" (за роль Жаклін Кеннеді Онассіс), Джессіка Честейн — "Міс Слоун" (за роль Елізабет Слоун), 

Найкращий актор (комедія або мюзикл)

Переможець: Раян Гослінг — "Ла-Ла Ленд" (за роль Себастьяна Вайлдера)

Номінанти: Джона Гілл — "Хлопці зі стволами" (за роль Ефраїма Діверолі), Г'ю Грант — "Флоренс Фостер Дженкінс" (за роль Сейнт-Клера Бейфілда), Раян Рейнольдс — "Дедпул" (за роль Вейда Вілсона / Дедпула), Колін Фаррелл — "Лобстер" (за роль Девіда).

Найкраща акторка (комедія або мюзикл)

Переможець: Емма Стоун — "Ла-Ла Ленд" (за роль Мії Долан)

Номінанти: Аннетт Бенінг — "Жінки 20-го століття" (за роль Доротеї Філдс), Лілі Коллінз — "Правила не застосовуються" (за роль Марли Мабрі), Гейлі Стайнфелд — "Майже сімнадцять" (за роль Надін Франклін), Меріл Стріп — "Флоренс Фостер Дженкінс"(за роль Флоренс Фостер Дженкінс).

Найкращий актор другого плану

Переможець: Аарон Тейлор-Джонсон — "Нічні тварини" (за роль Рея Маркуса).

Номінанти: Магершала Алі — "Місячне сяйво" (за роль Хуана), Джефф Бріджес — "Будь-якою ціною" (за роль Маркуса Гамілтона), Саймон Гелберг — "Флоренс Фостер Дженкінс" (за роль Косме Мак-Муна), Дев Пател — "Лев" (за роль Сару Брірлі)

Найкраща акторка другого плану

Переможець: Віола Девіс — "Паркани" (за роль Роуз Макссон)

Номінанти: Мішель Вільямс — "Манчестер біля моря" (за роль Ренді), Наомі Гарріс — "Місячне сяйво" (за роль Паули), Ніколь Кідман — "Лев" (за роль Сью Брірлі), Октавія Спенсер — "Приховані фігури" (за роль Дороті Вон).

Найкращий сценарій

Переможець: Демієн Шазелл — "Ла-Ла Ленд"

Баррі Дженкінс— "Місячне сяйво", Кеннет Лонерган — "Манчестер біля моря", Том Форд — "Нічні тварини",  Тейлор Шерідан — "Будь-якою ціною".

Найкраща музика

Переможець: Джастін Гурвіц — "Ла-Ла Ленд"

Номінанти: Ніколас Брітелл — "Місячне сяйво", Йоган Йоганнссон — "Прибуття", Дастін О'Галлоран, Гаушка — "Лев", Ганс Ціммер, Фаррелл Вільямс, Бенджамін Воллфіш — "Приховані фігури".

Найкраща пісня

Переможець: "City of Stars" — Джастін Гурвіц, Бендж Пасек, Джастін Пол (фільм "Ла-Ла Ленд")

Номінанти:  "Can't Stop the Feeling!" — Джастін Тімберлейк, Макс Мартін, Shellback (фільм "Тролі"),  "Faith" — Раян Теддер, Стіві Вандер, Френсіс Фаревелл Старлайт (фільм "Співай"), "Gold" — Danger Mouse, Стівен Гаан, Деніел Пембертон, Іггі Поп (фільм "Золото"), "How Far I'll Go" — Лін-Мануель Міранда (фільм "Ваяна").

Найкращий анімаційний фільм

Переможець: "Зоотрополіс" / Zootopia

Номінанти: "Ваяна" / Moana, "Життя Кабачка" / My Life as a Zucchini, "Кубо і легенда самурая" / Kubo and the Two Strings, "Співай" / Sing.

Найкращий фільм іноземною мовою

Переможець: "Вона" / Elle (Франція Франція)

Номінанти:  "Божественні" / Divines (Франція Франція), "Комівояжер" / فروشنده‎ (Forushande) (Іран Іран, Франція Франція), "Неруда" / Neruda (Чилі Чилі), "Тоні Ердманн" / Toni Erdmann (Німеччина Німеччина). 

Кращий драматичний серіал

Переможець:  "Корона"

Номінанти:  "Гра престолів", "Дуже дивні справи", "Це ми", "Світ Дикого Заходу"

Кращий актор в драматичному серіалі

Переможець: Біллі Боб Торнтон "Голіаф"

Номінанти: Боб Оденкірк "Краще подзвоніть Солу", Рамі Малек "Містер Робот", Лів Шрайбер "Рей Донован", Меттью Різ "Американці"

Краща актриса в драматичному серіалі

Переможець: Клер Фой "Корона"

Номінанти: Катріна Балф "Іноземка",  Кері Рассел - "Американці", Вайнона Райдер "Дуже дивні справи", Еван Рейчел Вуд "Світ Дикого Заходу"

Кращий комедійний серіал

Переможець: "Атланта"

Номінанти: "Віце-президент", "Очевидне", "Чорнуватий", "Моцарт в джунглях"

Кращий актор в комедійному серіалі

Переможець: Дональд Гловер - "Атланта"

Номінанти: Ентоні Андерсон - "Чорнуватий", Гаель Гарсіа Берналь - "Моцарт в джунглях", Нік Нолті - "Грейвс", Джеффрі Тембор - "Очевидне"

Краща актриса в комедійному серіалі

Переможець: Трейсі Елліс Росс - "Чорнуватий"

Номінанти: Джулія Луїс-Дрейфус - «Віце-президент», Сара Джессіка Паркер - «Розлучення», Іса Рей - «Біла ворона», Рейчел Блум - «Психічна колишня», Джина Родрігез - «Незаймана», 

Кращий телефільм або міні-серіал

Переможець: "Американська історія злочинів"

Номінанти: "Нічний адміністратор", "Одного разу вночі", "Костюмер", "Злочин по-американськи"

Кращий актор у телефільмі або міні-серіалі

Переможець:Том Хіддлстон - «Нічний адміністратор»

Номінанти: Різ Ахмед - «Одного разу вночі», Брайан Кренстон - «До самого кінця», Кортні Б. Венс - «Американська історія злочинів», Джон Туртурро - «Одного разу вночі»

Краща актриса в телефільмі або міні-серіалі

Переможець: Сара Полсон - "Американська історія злочинів"

Номінанти: Фелісіті Хаффман - "Злочин по-американськи", Райлі Кіо - "Дівчина за викликом",  Шарлотта Ремплінг - "Лондонський шпигун", Керрі Вашингтон - "Слухання"

Кращий актор другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі

Переможець: Х'ю Лорі - "Нічний адміністратор"

Номінанти:  Джон Траволта - "Американська історія злочинів", Стерлінг К. Браун - "Американська історія злочинів", Джон Літгоу - "Корона", Крістіан Слейтер - "Містер Робот"

Краща актриса другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі

Переможець: Олівія Колман - «Нічний адміністратор»

Номінанти: Менді Мур - «Це ми», Кріссі Мец - «Це ми», Тенді Ньютон - «Світ Дикого Заходу», Ліна Хіді - «Гра престолів»

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!


Коментарі

символів 999
Зараз обговорюють