Валентина Хамайко призналась, когда ей рожать

Валентина Хамайко скоро станет мамой в четвертый раз

Валентина Хамайко © Пресс-служба

Ведущая Валентина Хамайко, несмотря на свою беременность, продолжает заниматься в спортзале. Хамайко даже делится видеоуроками, где показывает, что и как правильно делать, если ты в положении.

Хотя Хамайко призналась, что ей сейчас заниматься спортом сложнее, ведь скоро рожать.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Валентина Хамайко даже сообщила, когда ей рожать:

Мені вже достатньо тісно у моєму тілі, незручно сидіти і навіть лежати! А коли стою, то від набряку і тиску крові болять вени... варикоз вже є не лише на ногах, а й на... більш інтимних частинах тіла:( Ну що зробиш...така вона, побочка 4 вагітності! Я вже це проходила і знаю, що робити, щоб минулось! До фінішу 10 тижнів!

View this post on Instagram

Зізнаюсь чесно - великого бажання тренуватись на 3 триместрі немає!!!! Мені вже достатньо тісно у моєму тілі, незручно сидіти і навіть лежати! А коли стою то від набряку і тиску крові болять вени....варикоз вже є не лише на ногах, а й на...більш інтимних частинах тіла:( Ну що зробиш...така вона побочка 4 вагітності! Я вже це проходила і знаю що робити щоб минулось! До фінішу 🤰🏻10 тижнів! Щодо тренувань то тут як з чищенням зубів у 10 років: все ще лінь, але всеодно чистиш регулярно і вже без нагадування батьків) Ходити регулярно в зал у мене зараз немає можливості... останніх 4 роки з вересня і десь до середини жовтня триває період встановлення графіку навчання, тренування і гуртків... той самий ритм за яким наша сім‘я буде жити до червня 2019 року. Саме тому ми з @ksenya_litvinova74 записали ще одне відео з тренуванням! Писали все в режимі “на живо» без постановок і пафосу... тому легко просто включити і почати повторювати! Це комплекс я проганяю зараз 3-4 рази на тиждень...дуже зручний для занять вдома...роблю після обіду або ввечері і після намагаюсь їсти лише овочі! Напевно завдяки цьому моя вага за останніх 5 тижнів виросла лише на 500г!!! Доречі, хто серед моїх підписників зараз теж 🤰🏻? Зізнавайтесь)) ставте🤰🏻і пишіть відгук по тренуванню! Нам з @ksenya_litvinova74 це важливо!!! Відео тут👇🏻 https://youtu.be/H_nCYEIqbQ8 #валентинахамайко #valentinakhamaiko #тренерлитвинова #моя4вагітність #тренуваннявагітних

A post shared by Валентина Хамайко (@valentinakhamaiko) on

Отметим, что Валентина Хамайко уже воспитывает троих детей. При этом успевает и работать, и посещать светские мероприятия.


Напомним, Кейт Хадсон стала мамой в третий раз. Актриса сообщила пол и имя ребенка. Подробности читай по ссылке.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают

Горячий гламур

Новости шоу-бизнеса

Ещё на tochka.net

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...