Украинско-канадский дуэт Balaklava Blues презентовал клип о киевских муралах

Премьера видеоработы Don’t Leave Me на tochka.net

Марина Гош
Марина Гош
журналист
17 декабря 2019, 17:00
Шоу-бизнес
Украинско-канадский дуэт Balaklava Blues презентовал клип о киевских муралах © пресс-служба

Новые герои украинского электро-фолка, дуэт Balaklava Blues презентовали клип, посвященный киевским муралам. Видео на песню Don’t Leave Me снимали в мае 2019 года в течение двух дней, тогда удалось зафиксировать 79 муралов, все они вошли в клип.

Клип сняли на песню-колыбельную с дебютного альбома Balaklava Blues - Fly. Это первый альбом команды, которая живет в Торонто и создает worldmusic, основанную на украинском фольклоре, который в июне 2019 получил четырехзвездочною рецензию британского издания Songlines, как "один из самых инновационных и эмоционально мощных проектов европейской музыкальной сцены".

Снимал видео на Don’t Leave Me львовский режиссер Александр Фразе-Фразенко, монтировал и делал постпродакшн киевский режиссер Владимир Невельский.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Украинско-канадский дуэт Balaklava Blues презентовал клип о киевских муралах
Украинско-канадский дуэт Balaklava Blues презентовал клип о киевских муралах © пресс-служба

Коли ти на чужині, за сотні тисяч кілометрів від свого рідного міста Києва. Коли ти знаєш, відчуваєш, розділяєш його болі та радощі - хочеться зосередитися на красі, яка для тебе, імігранта є ще більш щемливою. Вона приходить у кольорових снах. У старовинних колискових піснях. Сильна, емоційна історія Києва останніх п’яти років. Місто мрій, боротьби та сили, місто мого кохання, місто надії. Мій Київ. Моя країна. Це те, що зі мною назавжди. Один з київських муралів, який ми зняли у відео, є для нас з Марком, моїм чоловіком, продюсером та музикантом Balaklava Blues, дуже особливим. Це мурал з очами Сергія Нігояна. У 2014 ми познайомилися з Марком на Майдані під час Революції Гідності й переживали, проживали разом трагічні події тієї зими. Згодом ми зрозуміли, що  ніколи б не зустрілися, якби не загинув Сергій. Через його смерть я вийшла співати на Майдан. Саме в день, коли він загинув. Тоді ми вперше зустрілись з Марком. Саме його смерть, та смерть ще двох хлопців, змусила людей зібратися на Майдані. Тому його очі, це ті очі, у які ми будемо дивитися все життя з повагою і вдячністю. Мурал, на якому зображений Сергій є одним з перших, якій з’явився у постреволюційному Києві. І тепер заглянути в очі цього молодого хлопця, вірменина, який загинув за наше майбутнє, можуть всі, хто проходить вулицями навколо майдану, де творилася історія країни
говорит о клипе Маричка Марчик, вокалистка Balaklava Blues.


Дуэт Balaklava Blues был рожден во время революции 2014 года на Майдане Независимости в Киеве, где канадский панк-музыкант Марко Марчик и украинская певица Маша Марчик встретились и полюбили друг друга. Balaklava Blues построен на украинском фольклоре, с элементами электронной музыки. Сами музыканты называют свой стиль ethno-electro-pop.


Ранее мы публиковали список номинантов на премию YUNA 2020.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (1)

символов 999
Сейчас обсуждают