Как сняться в третьем сезоне "Крепостной": ты тоже можешь попасть в любимый сериал

Узнай, когда состоятся кастинги

Алина Ольхович
Алина Ольхович
редактор
4 октября 2019, 13:09
Шоу-бизнес
Эксклюзив
Тарас Цымбалюк в "Крепостной" © пресс-служба канала СТБ

Продолжение украинской костюмированной драмы "Крепостная" выйдет на канале СТБ аж в 2021 году, но работа над 3 сезоном сериала уже ведётся полным ходом. Сценаристы готовят сюжет, а уже в начале 2020 года начнутся кастинги.

Во время веб-конференции на tochka.net шоураннер сериала Тала Пристаецкая рассказала, когда стартуют кастинги и как можно попасть на съёмки 3 сезона "Крепостной".

Кастинги начнутся уже зимой 2020 года, конкретная дата станет известна позже (следи за страницами канала СТБ в соцсетях).

Все дуже просто: ми працюємо не лише зі знайомими агентами, бо інакше ми б не набрали ту кількість акторів, яка знялась у перших двох сезонах. Тому буде, безумовно, відкритий кастинг на всіх нових персонажів, цим буде займатись наш кастинг-директор Аліна Марчук. Як тільки ми розпочнемо кастинг, ми сто відсотків про це оголосимо – в соцмережах, на сайті СТБ буде інформація, тому стежте за сайтом
сказала Тала Пристаецкая.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 

Тала Пристаецкая уже знает нескольких актёров, которых пригласит сниматься в 3 сезоне "Крепостной", но не раскрывает их имена.

Про деяких персонажів ми вже чітко розуміємо, що це за герої, розуміємо, яких приблизно акторів ми хотіли б бачити на цій ролі. Зараз я не буду називати прізвища, тому що ми ще не обговорювали це з режисерами і замовниками. Це той випадок, коли до кінця не дописано і ти наче уявляєш героя, а потім дописав, перечитав і зрозумів, що взагалі все має бути не так. З першим сезоном так і було
добавила шоураннер.

Также шоураннер "Крепостной" рассказала, каким должен быть актёр, чтобы успешно пройти кастинг:

Окрім того, що відповідати типажу і розуміти, про що історія – бути абсолютно готовим. Це велика проблема українських кастингів, коли актори приходять на проби непідготовленими – не знаючи історії та тексту, нерозуміючі, які питання поставить режисер. Моя особиста думка, що не зовсім правильно коли кажуть, що актор – це матеріал. Тому що актор – це не лише матеріал, це і співавтор. І для того, щоб його персонаж був максимально живим, він має розуміти, про що цей фільм. Актор має чітко розуміти, що він грає, для чого, який цей персонаж, що у нього було і що буде – і цю роботу він має проробити дома.

Попасть на съёмочную площадку обычному зрителю, к сожалению, не удастся. 

Ні, оскільки це дуже складний процес. Не хочеться пафосу, але, наприклад, як не можна прийти подивитись на хірургічну операцію, де все дуже виважено і через найменшу помилку все може закінчитись фатально. У нас не йдеться про людське життя, але результат так само може бути фатальним для нашого дитя, яке ми народжуємо
добавила Тала.

Больше о съёмках сериала "Крепостная" и третьем сезоне костюмированной драмы - в веб-конференции с Талой Пристаецкой на tochka.net:


Ранее мы рассказывали, вернётся ли Лидия Шефер и что будет с Натали Дорошенко в третьем сезоне "Крепостной".

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (5)

символов 999
 • Христина Галайко 3 года назад

  Ти б хотіла знятися в "Кріпосній"?
  Ответ: Так, дуже б хотіла , хоча б в епізоді! серіал надзвичайно подобається , дуже глибокий!

  Прокомментировать Мне нравится
 • 9229 4 года назад

  Ты бы хотела сняться в "Крепостной"?
  Ответ: Да, хотела бы...пусть даже в эпизодической роли (понимаю, что на главные роли берут профессиональных актёров...)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Оксана 4 года назад

  Ты бы хотела сняться в "Крепостной"?
  Ответ: Так!!! Дуже хочу!!!серіал супееееррррр!!!;

  Прокомментировать Мне нравится
Сейчас обсуждают