Сергея Притулу пристыдила школьница — подробности

На публичной встрече старшеклассница поставила телеведущего в неловкое положение

Анастасия Цомкало
Анастасия Цомкало
журналистка
24 февраля 2021, 15:40
Шоу-бизнес
Сергей Притула © пресс-служба Нового канала

Часто бывает, что дети учат взрослых. То ли намеренно, то ли случайно, но подрастающее поколение дает советы старшим. А иногда они делают это, чтобы пристыдить. Похожая ситуация произошла с телеведущим и звездой Нового канала Сергеем Притулой.

Десь років два тому я був на мотиваційній зустрічі з дітьми, які сильні в математиці. Вони запросили мене до себе в літній табір, — рассказывает Притула. — Приїхав, дуже приємно і цікаво балакав з тими старшокласниками. Звісно, найбільше вони запитували про телебачення, "Хто зверху?", Лесю Нікітюк. Але раптом одна дівчинка каже: "Сергію Дмитровичу, а ви сортуєте сміття?" Мене в житті взагалі важко застати зненацька, але я трохи засоромився, бо тоді не сортував. І чесно відповів, що ні. Коли повернувся додому, то переговорив з дружиною. Відтоді ми таки почали сортувати сміття. Та одна справа — пластик, папір, органіка. Інша справа — така "біда", яка називається батарейки. Одна маленька батареєчка забруднює токсичними речовинами 16 кубічних метрів ґрунту.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Истории историями, а решение проблемы надо знать. Сергей Притула поделился лайфхаком.

Чудово, коли в Україні з’являються класні ініціативи чи проекти, — рассказывает ведущий. — Організатори встановили у супермаркетах спеціальні коробки, куди потрібно скидати батарейки, аби не засмічувати нашу прекрасну планету. Роблю так сам і всім раджу! З маленьких коробок все перекидають у більші, потім у ще більші, а потім відвозять використані батарейки в Румунію і на заводі переробляють. Де знайти такі пункти прийому — можна подивитися на сайті проекту. Будьте чемні та бережіть природу!

Сергей Притула
Сергей Притула © пресс-служба

С 9 марта Новый канал покажет интеллектуально-развлекательное шоу для всей семьи "Где логика?", в котором ведущим стал Сергей Притула. Не пропусти премьеру в 19:00 в эфире телеканала!


Ранее стало известно, где и с кем отдыхает Сергей Притула.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают